Jak poderwać dziewczynę

Poderwać dziewczynę wbrew pozorom nie jest łatwo. Dziewczyny bywają różne i nie ma jednego sprawdzonego sposobu na podryw. Według niektórych badań pierwsze 60 sekund decyduje o tym czy jesteśmy w stanie kogoś polubić czy nie, dlatego trzeba się bardzo starać, aby te pierwsze sekundy były owocne. Czyli jak poderwać dziewczynę? Albo jak poderwać dziewczynę przez internet? Jest kilka rzeczy które powinieneś wiedzieć i kilka, których pod żadnym pozorem powinieneś unikać. Niektóre sposoby wydają się być oczywiste, a niektóre mniej. Każda kobieta ma swoja „listę” cech pożądanych u partnera, każda oczekuje czegoś innego, jednak w każdej „liście życzeń” odnajdujemy takie same zalety. Większość dziewczyn oczekuje od chłopaka umiejętności słuchania, odwagi, zrównoważenia, poczucia humoru i zdolności do dawania a nie tylko brania. Jak poderwać dziewczynę teksty dostępne na internecie albo zapożyczone od kolegów nie zawsze się sprawdzają.

                                                     Więc jak się do tego zabrać? Jak poderwać dziewczynę, która wpadła nam w oko, albo którą mijamy na ulicy? Jak poderwać dziewczynę w szkole, albo jak poderwać dziewczynę na fb? Oto kilka trików, które mogą się przydać. Jednym z podstawowych elementów jest uśmiech. Uśmiech skierowany do dziewczyny czy to w tramwaju, na ulicy czy w szkole jest nośnikiem pozytywnych emocji. Uśmiech jest pierwszym dobrym krokiem w kierunku niezobowiązującej konwersacji. Kiedy już nawiążecie rozmowę, to patrz jej prosto w oczy. Ogólnie rzecz biorąc patrzenie w oczy swojemu rozmówcy jest wyrazem szacunku, a dodatkowo potrafi wzbudzić zaufanie. Jeśli dołączysz w trakcie rozmowy uśmiech (od czasu do czasu), na pewno zrobisz dobre wrażenie. Kolejna dobra rada to nie zadawanie nudnych albo wścibskich pytań. Pamiętajmy, że ładne dziewczyny są często adorowane i otoczone przez chłopaków, pytanie „skąd jesteś?” naprawdę może je nudzić. Zdobądź się na kreatywność i zapytaj np. „wyglądasz jakbyś pochodziła z…” to już inaczej brzmi i może wzbudzić zainteresowanie. Ważna uwaga, pozwól jej mówić, jeśli ma ochotę niech mówi, ty możesz w zamian pokazać, że jesteś dobrym słuchaczem.

                                                     Zasady jak poderwać dziewczynę w szkole są podobne. Uśmiechaj się, następnie zdobądź się na odwagę i zacznij mówić „cześć”. Uśmiech w pakiecie z powitaniem jest jasnym komunikatem dla dziewczyny, który na pewno zrozumie. Jeśli zaczniecie ze sobą rozmawiać praw jej komplementy, każda dziewczyna je lubi. Nie koncentruj się tylko na jej cechach wyglądu, tylko doceń jej mądrość, zaradność i dobre pomysły. Pytaj jak się ma, co lubi robić, unikaj natomiast rozgadywania się o sobie.  

                                                       Jak poderwać dziewczynę przez internet? Jak poderwać dziewczynę na fb? Tutaj zasady są troszkę inne, chociażby ze względy na fakt, że nie jest to komunikacja bezpośrednia. Można śmiało założyć, że każda dziewczyna ma konto na fb lub na innych portalach społecznościowych. Pierwszym krokiem jest zorientowanie się jakie zdjęcia publikuje. Jeśli ma pupila, śmiało możemy o niego zapytać, to będzie dobrym początkiem do wirtualnej rozmowy. Jeśli uprawia jakąś dyscyplinę sportu, możemy rozpocząć rozmowę na temat sportu. Możliwości jest naprawdę wiele.

                                                           Reguły jak poderwać dziewczynę w szkole, czy jak poderwać dziewczynę na fb są przykładem, ponieważ dziewczyny bywają różne, wszystko zależy od wieku, zainteresowań i charakteru. Najważniejsze to jest pokonać nieśmiałość i zrobić ten pierwszy krok. Później pozostaje „przejąć kontrolę” i zaproponować pierwsze spotkanie. Niech propozycja miejsca i godziny spotkania wyjdzie od chłopaka, dziewczyny czasem potrzebują kogoś zdecydowanego i pewnego siebie.